Artemis Princess is een comfortabel hotel gelegen op slechts 200 meter van een lang kiezelstrand en omgeven door vele bars en restaurants.
Aska Washington is een goed verzorgd vijfsterren all inclusive-hotel met comfortabele kamers, een uitstekende service en een goede keuken.
Gezellige accommodatie direkt aan strand in Bogazkent met gelijbanen voor kinderen en volwassenen. En echte vakantieplaats voor een geslaagde vakantie in Bogazkent/Belek.
Uniek opgezet thema-hotel, in de vorm van een Concorde. Het hotel ligt direct aan het strand van Lara en beschikt over vele faciliteiten!
Het hotel ligt direct aan het privéstrand. Op circa 1 km bevind zich het centrum van Belek en op 35 km de luchthaven.